מי אני

שמי אריאלה כהן ואני מאמנת אישית ומומחית לאימון אנשים עם הפרעת קשב ולקויות למידה. 

אני מאמנת הורים, ילדים, בני נוער, סטודנטים ומבוגרים, וכן מנחה קבוצות הורים לילדים ולמתבגרים שסובלים מלקויות למידה והפרעת קשב.

אני חברה באיק''א, האיגוד הישראלי ל-Coaching, ובעלת תעודת ''מאמן מומחה''  MCI - Master Coach Israel, עם התמחות בהפרעת קשב ולקויות למידה.

הגעתי לתחום האימון לאחר 30 שנות קריירה כמנהלת פרויקטים בכירה בענף הבנייה, חלקן בחיל-האוויר (פרשתי בדרגת סא''ל) וחלקן בחברה הנדסית פרטית מהמובילות בארץ. אני בעלת תואר ראשון ותואר שני בהנדסה אזרחית מהטכניון.

לפני מספר שנים החלטתי לעשות שינוי בחיי המקצועיים ובחרתי להיות מאמנת ולהתמחות בתחום אימון להתמודדות עם ADHD, מתוך רצון אמיתי לעזור לאנשים למצות את יכולותיהם ולהיות מאושרים יותר.

השלמתי לימודי Coaching בקורס אימון אישי עם התמחות כפולה - אימון לחיים ואימון להתמודדות עם ADHD. הקורס ניתן ע''י הטכניון בשילוב מרצים מטעם איק''א.

במקביל למדתי טיפול בדמיון מודרך והשתלמתי בשיטת ביירון קייטי ובעבודה עם קלפי אימון. אני משלבת טכניקות אלה במהלך האימון, לפי הצורך.

בהמשך הרחבתי את הכשרתי והשלמתי קורס נוסף של איק''א - אימון ילדים צעירים והנחיית קבוצות הורים לילדים ומתבגרים עם ADHD.  כמו כן, עברתי השתלמות אצל דר' רונית פלוטניק ''הוראה מתקנת חברתית'' - הקניית מיומנויות חברתיות לילדים עם ADHD.

אני ממשיכה ללמוד אודות הפרעת קשב ולקויות למידה כל הזמן, עוקבת אחרי מחקרים חדשים, קוראת מאמרים אקדמיים, משתתפת בימי עיון, מקשיבה להרצאות אינטרנטיות ועוד.

ברמה האישית, אני מכירה את הפרעת הקשב מקרוב מאד – גם כאימא וגם כ''מופרעת'' קשב בעצמי.

ניסיון החיים האישי והמקצועי שצברתי, היכרותי הקרובה עם הפרעת קשב ולקויות למידה וארגז הכלים הנרחב שרכשתי במהלך לימודיי - את כל אלו אני מעניקה למתאמנים שלי.

אני מתחייבת להתייחס בכבוד לכל מתאמן (או מתאמנת), לקבל אותו בדיוק כפי שהוא ללא שיפוט וללא ביקורת, להקשיב, לתמוך ולשמור בסוד כל מידע שיעלה במהלך אימון.

לפגישת היכרות, ללא תשלום וללא התחייבות,
התקשרו אליי עכשיו - 050-8526433

תעודות