מתאמנים כותבים

ד. כותב:

לאריאלה

תודה רבה על חוויה נפלאה.
למדתי הרבה.

מ. ד. כותבת:

... לפני שפגשתי אותך הייתי מאוד מבולבלת, לא הבנתי מה אני רוצה והפנים השפיע על החוץ, בכל התחומים: האישי, המשפחתי, בעבודה, עם החברים. הרגשתי תקועה ומתוסכלת.

בתחילת התהליך הסברת לי בדיוק במה מדובר, סיפרת לי על עצמך, על קואוצ'ינג והרגשתי בטוח להיכנס למשהו שלא הכרתי בעבר ולהיחשף בצורה הכי אמיתית. במהלך התהליך, שמרת על אתיקה מקצועית והפגנת יכולת הקשבה בלתי רגילה, ידעת לשאול את השאלות שעזרו לי להפריד בין העיקר לטפל והתמקדת במה שחשוב, במה שיקדם אותי. את זוכרת דברים שאמרתי לפני חודשים, מה שמראה לי שאת עמוק בתוך העשייה הזאת, שאת רצינית ושאת יודעת מה שאת עושה.

התהליך היה בקצב שהתאים לי להסתגל לתובנות, לשינויים שאני צריכה לעשות, להתרגל לצורת חשיבה מקדמת, למוסס אמונות מיותרות, פחדים, עכבות, להבין את עצמי יותר טוב. ואת שם, מחדדת דברים, בודקת, חוקרת, שואלת ועוזרת לי לארגן את המחשבות ולרשום את הדברים על הדף. פתאום אין בלגן. יש סדר! פתאום אני יודעת מה אני רוצה! אני ממוקדת ובעשייה, הזמן שיש לי מנוצל בצורה יעילה יותר והכי חשוב ומעל לכל – חזרתי להאמין בעצמי. התחושה הזאת שלא משנה מה יהיה, אני אמצא את הדרך להתמודד בצורה טובה, היא תחושה נפלאה. אני סומכת על עצמי וזה משפיע על הערך והביטחון העצמי שלי.

עברו חמישה חודשים מאז תחילת האימון והתהליך כבר מניב פירות: ... יש לי תוכנית פעולה לשבוע הזה, הבא, לחודש הבא, לשנה הקרובה והכי חשוב: יש לי כלים להתמודד ואני יודעת היכן למצוא את הכוחות להתמודד.

... עזרת לי לראות את הדרך שבה אני רוצה ללכת ולהתכוונן אליה... עזרת לי להכיר את היכולות שלי, להסיר את המכשולים ולפרוץ דרך לכיוון המטרה.

בהערכה גדולה ורבה,

ז. ג. כותבת:

אריאלה יקרה.

בתקופה האחרונה חוויתי איתך ובזכותך חוויה מדהימה.

הכלים שעזרת לי למצוא בתוכי, תכונות האופי שעזרת לי לחזק ולהעצים, נתנו לי כוחות. בחן שלך, בנעימות, בדרכך המיוחדת, הבאת אותי להעריך תכונות אלה, ולהרים את עצמי קדימה.

אני מעריצה אותך על ההתמדה והנחישות להביא אותי להכרה זו, שלא הייתה קלה.

בטוחה אני שתצליחי לעזור לאנשים רבים להגיע לייעודם.

ישר כוח, הרבה הצלחה והמון תודה,

הפונים אליי יוכלו לקבל את מספרי הטלפון של המתאמנים.


לפגישת היכרות, ללא תשלום וללא התחייבות,
התקשרו אליי עכשיו  -  050-8526433